Najczęściej zadawane pytania

Jakie możliwości daje mi kurs na Kierownika Kolonii?

Kurs na Kierownika Kolonii daje Ci możliwość znalezienia pracy podczas wakacji, ferii zimowych, na "zielonych szkołach", wycieczkach, itp. Możesz jednocześnie zarabiać i wypoczywać. Zwiedzasz kraj i zarabiasz pieniądze. Nie ma nic przyjemniejszego.

Gwarancje autentyczności świadectwa kursu na Kierownika Kolonii.

Kończąc kurs na Kierownika Kolonii otrzymasz świadectwo ukończenia kursu na Kierownika Kolonii. Moje świadectwa są honorowane na terenie całej Polski. W Kuratorium Oświaty we Wrocławiu (71) 340 63 48 zawsze możesz sprawdzić autentyczność świadectwa.

Jak wygląda świadectwo ukończenia kursu na Kierownika Kolonii?

Zobacz swoje świadectwo... - tutaj znajuje się ptrzykładowe świadectwo kursu na Kierownika Kolonii.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodadtkowych oplat. Cena, którą zapłaciłeś za kurs jest ceną ostateczną. W tą cenę wliczono także opłatę za świadectwo i wysłanie go do Ciebie.

Jak zamówić kurs na Kierownika Kolonii?

W tym filmie wyjaśniam jak prosto i szybko zamówić kurs na Kierownika Kolonii ...

Ile czasu zajmuje nauka?

Z tego ca zauważyłem, przerobienie calego materiału zajmuje ok. 2-3 dni. Wszystko zależy od tego ile czasu w ciągu dnia jesteś w stanie poświęcić na naukę.

Czy na świadectwie jest napisane, że to był kurs internetowy?

Nie jest to nigdzie napisane. Świadectwo ukończenia kursu naKierownika Kolonii wygląda dokładnie tak samo jakbyś ukończył kurs stacjonarny.

Dlaczego kurs internetowy zamiast stacjonarnego?

Internetowa forma kursu na Kierownika Kolonii jest wygodniejsza. Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Uczysz się kiedy chcesz. Nikt nie narzuca Ci terminów. Sam decydujesz kiedy i ile materiału jesteś w stanie przerobić. Zalety internetowego kursu na Kierownika Kolonii nad kursem stacjonarnym:

Jakie mam dodatkowe korzyści po ukończeniu kursu na Kierownika Kolonii?

W jakim czasie należy ukończyć kurs na Kierownika Kolonii?

Internetowy kurs na Kierownika Kolonii zaczynasz i kończysz kiedy zechcesz. Jedynym ograniczeniem czasowym jest termin kursnu, np. 24.06.2010 - 10.07.2010. W tym terminie musisz zdać cały materiał. Ile Ci to zajmie - to już Twój wybór.

Jak wygląda nauka podczas kursu na Kierownika Kolonii?

Cały kurs polega na oglądaniu, słuchaniu i zapoznaniu się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne i materiały tekstowe. Nie jest to kurs korespondencyjny, więc nic nie wysyłam mailem. Najpierw logujesz się do platformy e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie materiały. Masz do nich wszystkich dostęp odrazu po opłaceniu kursu. Korzystasz z nich w wolnych chwilach i uczysz się kiedy chcesz.

Jak wygląda proces nauki kursu na Kierownika Kolonii?

… czy może być coś prostszego?

Jakie zasady obowiązują podczas trwania kursu na Kierownika Kolonii?

Czy kurs na Kierownika Kolonii jest nizezwodny w działaniu?

Czasami mogą wystąpić błędy. To jest informatyka. Jednak na każde zgłoszenie reaguję natychmiast. Dla Twojego bezpieczeństwa i niezawodności działania internetowego kursu na Kierownika Kolonii poszczególne pliki zostały zamieszczone na różnych serwerach. Pozwala to zminimalizować ryzyko awarii całego kursu na wychowawców kolonijnych. I tak:

Co się stanie jeśli będę mięć problemy z uruchamianiem plików multimedialnych?

Co to są "mini testy"?

"Mini testy" są to tzw. małe testy, które znajdują się na końcu każdej lekcji. "Mini test" składa się z 5 pytań z danej lekcji, aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć co najmniej na 3 pytania. Prawie wszystkie lekcje posiadają "Mini testy". Zrobiłem to po to, aby po każdej lekcji sprawdzić Twoją wiedzę. Po każdym teście otrzymujesz hasło do następnego testu. Bez tego hasła nie będziesz mógł rozwiązać kolejnych testów. Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego każdy test możesz rowzwiązywać do skutku. Pod uwagę jest brana najwyższa ocena.

W jaki sposób przypomnieć sobie hasło do następnego testu?

Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś hasło do następnego testu, możesz je sobie podglądnąć w Twoich dotychczasowych wynikach. Zobacz jak to się robi klikając tutaj.

Co to jest "Test Generalny"?

"Test Generalny" jest ostatecznym testem. jeśli chcesz otrzymać świadectwo ukończenia kursu na Kierownika Kolonii musisz zaliczyć ten test. Jednak nie otrzymasz do niego dostępu jeżeli wcześniej poprawnie nie rozwiążesz pozostałych "mini testów". "Test Generalny" zawiera 20 pytań z całego kursu. Trwa on 15 minut. Odpowiadając poprawnie na min. 11 pytań- zaliczasz test. "Test Generalny" jest ostatecznym sprawdzeniem Twojej wiedzy z całego kursu. Jeżeli go zdasz, wówczas automatycznie otrzymujesz świadectwo. Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego także ten test możesz rowzwiązywać do skutku. Pod uwagę jest brana najwyższa ocena.

Co to jest praca zaliczeniowa?

Praca zaliczeniowa to esej, który musi napisać każdy kursant. Piszemy ją na jeden z 14 podanych tematów. Praca winna być zawarta na ok. 2-3 strony A-4 (ok. 5000 znaków).

Czym są ćwiczenia?

Zgodnie z ustawą, ten kurs ma 4 godziny ćwiczeń. Są one obowiązkowe i należy je wykonać. Ćwiczenia wykonywane są on-line w formie opisowej (pisemnej).

Co to jest Formularz Kontaktowy?

Formularz Konaktowy wypełniasz na sam koniec kursu na Kierownika Kolonii. W Formularzu Kontaktowym podajesz mi niezbędne dane do wystawienia świadectwa oraz do przygotowania dokumentacji do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

W jaki sposób odebra się świadectwo?

W bardzo prosty sposób:
  1. piszesz Pracę Zaliczeniową
  2. rozwiązujesz "Test Generalny"
  3. wypełniasz „Formularz Kontaktowy”
  4. ... czekasz na swoje świadectwo

Jak dlugo czeka się na świadectwo kursu na Kierownika Kolonii?

W momencie gdy zakończysz naukę - piszesz do nas maila (ekursy.henc@gmail.com). My w ciągu 24 godz. (z wyjątkiem świąt i weekendów) wysyłamy Ci mailem kopię świadectwa. Na podstawie tej kopii możesz już spokojnie zaczynać pracę. Oryginał świadectwa natychmiast przesyłam do Ciebie listem.

Jakie są możliwości zatrudnienia po kursie na Kierownika Kolonii?

Całkiem duże. Jednak powiem w prost- nie znajdę pracy za Ciebie. Mogę Ci w tym jedynie pomóc.

Jaka są minimalne wymagania komputera?

Z jakiej przeglądarki najlepiej korzystać dla stron Platformy Edukacyjnej?

Ta strona działa dla przeglądarek: Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej, Mozilla Firefox, Opera. Osobiście polecam przeglądarkę Mozilla Firefox. Więcej ...